Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Košík je prázdný.

Blog

Blog

Pár dobrých rad pro lepší sex

V prvním řadé by jsme si měli uvědomit, že sex má být pro partnery zábava, proto pokud si jej chcete naplno užít, měli byste odstranit ostych a zároveň se vyhnout těmto chybám.

     Zbytečně neexperimentujte. V sexu je mnoho poloh, rolí, her, že by byla škoda nezkusit jednou za čas něco nového, neprobádané, ale samozřejmě se domluvte s partnerkou- partnerem, co by se vám oběma líbilo. Dělejte jen to, co je příjemné oběma. Je samozřejmé, že celý život si nevystačíte s misionářem, ale dělat všechno co vidíme v pornofilmech taky nemusíme. Rozmanitost v sexuální oblasti je kořením vztahu. Nemusí jít zákonitě o sado-maso praktiky, partner se určitě potěší i novým polohám, sexy prádle či kostýmu. Nejlepší sex dosáhnou oba, pokud jsou propojení a vědí, po čem touží.

     Spolupracujte a naučte se na partnera dívat ve chvíli, kdy je maximálně vrušený. Tak zjistíte, co se mu líbí a co méně. Nespoléhejte se, že partner udělá vše, co bude v jeho silách, ale přiložte ruku k dílu. Vše co zajistí orgasmus je povoleno a navíc pohled na masturbující partnera vyburcuje k vzrušení i vás.

     Nestyďte se řeknout po čem toužíte. I když je pro vás těžké mluvit o tom, zejména pro ženy, musíte se překonat. Komunikace je základ vztahu i sexuálního života. Řekněte partneři, jak to máte rádi, co byste chtěli vyzkoušet a když to partner udělá správně, patřičně to odměňte. Zpětná vazba je důležitá. Každý potřebuje vědět, co dělá dobře či špatně.

     Sex signalizuje nejen základní pud, ale i potřebu blízkosti. Mluvte tedy partnerovi ano co nejčastěji, dotýkejte se ho a iniciujte sex když máte chuť. V tom totiž není žádné pravidlo kdo a kdy ho má chtít.

     Pozor na doteky. Ženy mají raději něžné dotyky, ale dotýkat se penisu jen něžně asi žádný chlap neocení. Muži zbožňují pevný stisk a rádi partnerku usměrní v intenzitě, která bude určitě mnohem silnější, než jen lehké hlazení.

     Ještě rada na závěr:  Každý pár je jiný a má své vlastní jedinečné potřeby. Nesrovnávejte například svůj sexuální apetit s přáteli, a už vůbec si nezaměňujte frekvenci sexu s hloubkou lásky, kterou vůči vám partner pociťuje.

Read more

I malý penis dokáže uspokojit

Máte malý penis a obavy, že nedokážete uspokojit svou partnerku? Nezoufejte! Říká se, že na velikosti nezáleží. Samozřejmě, pro muže, kteří považují své přirození za menší je to jen slabá útěcha, ale každý muž se musí jednoduše přijmout takový jaký je a naučit se využívat to, co má a ne neustále přemýšlet o tom, jaké by to bylo kdyby ... pro ženu je opravdu daleko důležitější to, jak se její muž dokáže věnovat, jak ji dokáže vzrušit a dovést k orgasmu. A na to muž nakonec penis vůbec nepotřebuje. Kdyby byla v sexu nejdůležitější velikost penisu, s muži s velkým penisem by nikdy žádná žena nerozjela. Jenže praxe je zcela jiná. Pevný a odhodlaný malý penis je nad zlato ve srovnání s penisem, který neumí překonat zemskou gravitaci.

     Při pohlavním styku je v podstatě jedno, jak je penis dlouhý, především záleží na vhodné sexuální poloze při souloži a na způsobu pronikání a úrovni stimulace klitorisu a první horní třetiny pochvy s pověstným bodem G. Průměrná délka pochvy je 10 cm, většina penisů je tedy schopná vyplnit celou její délku. Navíc pochva je více vzrušivá v její první třetině. Také nezapomínejme na to, že je zde velká část žen, která se vzruší čistě klitorální nebo kombinovaně. Jinými slovy - velikost penisu nic neříká o tom, jak bude muž schopen ženu uspokojit. Délku penisu při souloži žena prakticky vůbec nepozná, pokud je jím správně stimulována a vzrušená. Při pohlavním styku má na výslednou stimulaci spíše vliv šířka penisu, jako jeho délka. Rozhodující pro vzrušení ženy je především vhodná technika stimulace pochvy a hlavně klitorisu penisem a to ve vhodné sexuální poloze.

     Problémy s velikostí penisu při sexu bývají naopak spíše v opačném případě. Pokud je penis příliš velký, možná je jeho nositel dostatečně sebevědomý, ale pro ženu je pak sex často trápením. Sexuální styk může být velmi nepříjemný, nebo dokonce vyloženě bolet.

     Menší pohlavní úd lze alespoň o něco zvětšit pomocí různých technik či přípravků určených pro zvětšení penisu, ale existují i ​​polohy, při kterých bude vaše partnerka spokojená. Sexuální život není jen o velikosti vaší pýchy a dokonalých křivkách vaší partnerky. Každý jsme jiný a přitažlivost partnera přece spočívá ve více faktorech.

Read more