Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Košík je prázdný.

Pár dobrých rad pro lepší sex

2017.03.04

V prvním řadé by jsme si měli uvědomit, že sex má být pro partnery zábava, proto pokud si jej chcete naplno užít, měli byste odstranit ostych a zároveň se vyhnout těmto chybám.

     Zbytečně neexperimentujte. V sexu je mnoho poloh, rolí, her, že by byla škoda nezkusit jednou za čas něco nového, neprobádané, ale samozřejmě se domluvte s partnerkou- partnerem, co by se vám oběma líbilo. Dělejte jen to, co je příjemné oběma. Je samozřejmé, že celý život si nevystačíte s misionářem, ale dělat všechno co vidíme v pornofilmech taky nemusíme. Rozmanitost v sexuální oblasti je kořením vztahu. Nemusí jít zákonitě o sado-maso praktiky, partner se určitě potěší i novým polohám, sexy prádle či kostýmu. Nejlepší sex dosáhnou oba, pokud jsou propojení a vědí, po čem touží.

     Spolupracujte a naučte se na partnera dívat ve chvíli, kdy je maximálně vrušený. Tak zjistíte, co se mu líbí a co méně. Nespoléhejte se, že partner udělá vše, co bude v jeho silách, ale přiložte ruku k dílu. Vše co zajistí orgasmus je povoleno a navíc pohled na masturbující partnera vyburcuje k vzrušení i vás.

     Nestyďte se řeknout po čem toužíte. I když je pro vás těžké mluvit o tom, zejména pro ženy, musíte se překonat. Komunikace je základ vztahu i sexuálního života. Řekněte partneři, jak to máte rádi, co byste chtěli vyzkoušet a když to partner udělá správně, patřičně to odměňte. Zpětná vazba je důležitá. Každý potřebuje vědět, co dělá dobře či špatně.

     Sex signalizuje nejen základní pud, ale i potřebu blízkosti. Mluvte tedy partnerovi ano co nejčastěji, dotýkejte se ho a iniciujte sex když máte chuť. V tom totiž není žádné pravidlo kdo a kdy ho má chtít.

     Pozor na doteky. Ženy mají raději něžné dotyky, ale dotýkat se penisu jen něžně asi žádný chlap neocení. Muži zbožňují pevný stisk a rádi partnerku usměrní v intenzitě, která bude určitě mnohem silnější, než jen lehké hlazení.

     Ještě rada na závěr:  Každý pár je jiný a má své vlastní jedinečné potřeby. Nesrovnávejte například svůj sexuální apetit s přáteli, a už vůbec si nezaměňujte frekvenci sexu s hloubkou lásky, kterou vůči vám partner pociťuje.