Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Košík je prázdný.

I malý penis dokáže uspokojit

2017.03.04

Máte malý penis a obavy, že nedokážete uspokojit svou partnerku? Nezoufejte! Říká se, že na velikosti nezáleží. Samozřejmě, pro muže, kteří považují své přirození za menší je to jen slabá útěcha, ale každý muž se musí jednoduše přijmout takový jaký je a naučit se využívat to, co má a ne neustále přemýšlet o tom, jaké by to bylo kdyby ... pro ženu je opravdu daleko důležitější to, jak se její muž dokáže věnovat, jak ji dokáže vzrušit a dovést k orgasmu. A na to muž nakonec penis vůbec nepotřebuje. Kdyby byla v sexu nejdůležitější velikost penisu, s muži s velkým penisem by nikdy žádná žena nerozjela. Jenže praxe je zcela jiná. Pevný a odhodlaný malý penis je nad zlato ve srovnání s penisem, který neumí překonat zemskou gravitaci.

     Při pohlavním styku je v podstatě jedno, jak je penis dlouhý, především záleží na vhodné sexuální poloze při souloži a na způsobu pronikání a úrovni stimulace klitorisu a první horní třetiny pochvy s pověstným bodem G. Průměrná délka pochvy je 10 cm, většina penisů je tedy schopná vyplnit celou její délku. Navíc pochva je více vzrušivá v její první třetině. Také nezapomínejme na to, že je zde velká část žen, která se vzruší čistě klitorální nebo kombinovaně. Jinými slovy - velikost penisu nic neříká o tom, jak bude muž schopen ženu uspokojit. Délku penisu při souloži žena prakticky vůbec nepozná, pokud je jím správně stimulována a vzrušená. Při pohlavním styku má na výslednou stimulaci spíše vliv šířka penisu, jako jeho délka. Rozhodující pro vzrušení ženy je především vhodná technika stimulace pochvy a hlavně klitorisu penisem a to ve vhodné sexuální poloze.

     Problémy s velikostí penisu při sexu bývají naopak spíše v opačném případě. Pokud je penis příliš velký, možná je jeho nositel dostatečně sebevědomý, ale pro ženu je pak sex často trápením. Sexuální styk může být velmi nepříjemný, nebo dokonce vyloženě bolet.

     Menší pohlavní úd lze alespoň o něco zvětšit pomocí různých technik či přípravků určených pro zvětšení penisu, ale existují i ​​polohy, při kterých bude vaše partnerka spokojená. Sexuální život není jen o velikosti vaší pýchy a dokonalých křivkách vaší partnerky. Každý jsme jiný a přitažlivost partnera přece spočívá ve více faktorech.